ABM, ürünlerinin tasarımından üretilmesine, satış ve satış sonrası servis için müşterilerinin en üstün beklentilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Mal veya hizmet satın alan kuruluşların her zaman firmamızı tercih etmesi için, onların istek ve beklentilerinin tespitini doğru algılayarak, en kaliteli ürün ve hizmeti, en uygun rakamlara en doğru zamanda sunmalıyız. ABM, geleceğin ihtiyaçlarını bugünden görebilen vizyonu ile dünyanın gelişimine katkıda bulunmayı, yenilik ve innovasyonu ile büyük fikirlere çözüm ortağı olmayı stratejik hedef olarak belirlemiştir.
Müşteri beklentisi ve yeni doğacak gereksinimler de dikkate alınarak yeni üretilecek makinelerde tasarlanan ürün veya ürün gruplarında her zaman kalite, ekonomiklik ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurulacaktır. Bunların tam ve zamanında yerine getirilmesi ise sistematik bir çalışma ile meydana getirilmektedir.

ABM bu hedeflerin yerine getirilmesi için tüm çalışanlarının eğitimlerine, satış ve satış sonrası müşteri ilişkilerine ve yerine getirilecek hizmetlerde bu ilkeleri her daim göz önünde bulundurmaktadır. Özet olarak:

– Varlığımız, müşterilerimizin güveni ile anlam kazanır.
– Hedefimiz daima “daha iyisi” olmaktır.
– Amacımız, sürekli gelişmektir.
– Çalışanlarımız en değerli yatırımımızdır.