UTB

Devam

Üniversal Takım Bileme Makinası

UTB üniversal takım bileme makinası ağaç ve metal endüstrisinde kullanılan genel amaçlı kesici takımları bilemek için üretilmiştir. Düz Freze bıçakları, Saplı bıçaklar, Finger-Joint Bıçakları, Panel Bıçakları ve Jilet bıçakları bilemek için farklı aparatlar bulunmaktadır.

UTB-H

Devam

Hidrolik Üniversal Takım Bileme Makinası

UTB-H Hidrolik takım bileme makinası ağaç ve metal endüstrisinde kullanılan genel amaçlı kesici takımları bilemek için üretilmiştir. Düz Freze bıçakları, Saplı bıçaklar, Finger-Joint Bıçakları, Panel Bıçakları ve Jilet bıçakları bilemek için farklı aparatlar bulunmaktadır.

UTB-POWER

Devam

Hidrolik Üniversal Takım Bileme Makinası

UTB-POWER Hidrolik takım bileme makinası ağaç ve metal endüstrisinde kullanılan genel amaçlı kesici takımları bilemek için üretilmiştir. Power Lock Tipi Bıçaklar, Düz Freze bıçakları, Saplı bıçaklar, Finger-Joint Bıçakları,

UTB-TURBO

DEVAM

CNC Karbür Takım Bileme Makinası 4 Eksen CNC Kontrollü

UTB-TURBO makinası; matkap, freze, kılavuz, rayba, havşa başlı HSS ve karbür takımları bilemek için üretilmiştir. 4 eksenli UTB-TURBO takım bileme makinası; kesici takımlarını kendileri, kolay ve doğru bir şekilde ve oldukça düşük bir maliyetle bilemek isteyen tüm firmalar için tasarlanmıştır.

SPARQ-PRO

Devam

Profesyonel PCD Takım Erozyon Bileme Makinası

SPARQ-PRO, PCD kesici uçlu takımları bilemek için tasarlanmıştır. Patentli Power Grip sistemiyle tek seferde kalibrasyonsuz takımın bilenmesini sağlar.
SPARQ-DUO

DEVAM

CNC Daire Testere Yan Erozyon Bileme Makinası

8-Eksen Full CNC Kontrol. SPARQ DUO, PCD daire testere bileme işlemi için en ideal makinedir. CNC kontrol ünitesi ile bütün istenen geometrik ayarlar ekrandan gerçekleştirilir.
SPARQ

DEVAM

PCD Takım Erozyon Bileme Makinası

SPARQ, PCD kesici uçlu takımların üretimi ve bilenmesi için tasarlanmıştır. Dahili ölçme sistemiyle tek işlemde erozyon işlemini tamamlamaktadır. Makine yüksek kalitede işlem sağlama için monoblok gövdeden tek parça olarak üretilmiştir.