SCM-I

Devam

Otomatik Sağ - Sol Çapraz Makinası

Şerit testere genişliğine, diş derinliğine ve testere kalınlığına bağlı olarak SCM-I her tür şerit testerenin tüm dişlerinin sağ-sol, sağ-düz-sol ve sağ-düz-düz-sol formlarında otomatik olarak çaprazlanması için ideal bir makinadır.

PNK-AB

Devam

Şerit Testere Bileme Makinası

Kesme türüne ve amacına bağlı olarak PNK-AB, farklı form, genişlik ve kalınlıktaki çeşitli testerelerin bilenmesi için tasarlanmıştır. PNK-AB’nin kompakt ve sağlam bileme ünitesi hassas ve istikrarlı bileme sağlar.

PNK-SB

Devam

Şerit Testere Bileme Makinası

Kesme türüne ve amacına bağlı olarak, PNK-SB çeşitli form, genişlik ve kalınlıktaki şerit testerelerin bilenmesi için tasarlanmıştır. PNK-SB makinasının kompakt ve sağlam bileme ünitesi hassas ve stabil bileme sağlar.

PNK-SP

DEVAM

Şerit Testere Bileme Makinası

Kesme türüne ve amacına bağlı olarak, PNK-SP çeşitli form, genişlik ve kalınlıktaki şerit testerelerin bilenmesi için tasarlanmıştır. PNK-SP makinasının kompakt ve sağlam bileme ünitesi hassas ve stabil bileme sağlar.


PNK-CNC-MAX

DEVAM

PNK-CNC-MAX

PNK-CNC-MAX Şerit testere bileme makinası ağaç kesiminde kullanılan her tür şerit testerenin bilenmesi için tasarlanmıştır. PNK-CNC makinası ileri teknolojisi ile NU, NV, PV, PU, KV ve SB diş formlarında kusursuz, hızlı ve hassas bileme sağlar.

PNK-WM

Devam

Şerit Testere Bileme Makinası Yağ Soğutmalı, GD formu şerit testereler için

Kesme türüne ve amcına bağlı olarak, PNK-WM çeşitli form, genişlik ve kaınlıktaki şerit testerelerin GD formunda bilenmesi için tasarlanmıştır. PNK-WM makinasının kompakt ve sağlam bileme ünitesi hassas ve stabil bileme sağlar.

MIG-IST

Devam

Ön Isıtmalı Şerit Testere Gazaltı Kaynak Makinası

MIG-IST metal ve ağaç sanayisinde kullanılan şerit testerelerin gazaltı kaynak sistemiyle kaynatılıp aynı tabla üzerinde tavlanması için tasarlanmıştır. Mikroişlemci kontrollü MIG-IST, operatörün şerit testere genişliğine ve kalınlığına göre uygun kaynak programını seçebilmesini sağlar.

MIG-TAV

DEVAM

Ön Isıtmalı Şerit Testere Gazaltı Kaynak ve Tavlama Makinası

MIG-TAV metal ve ağaç sanayisinde kullanılan şerit testerelerin gazaltı kaynak sistemiyle kaynatılıp aynı tabla üzerinde tavlanması için tasarlanmıştır. Mikroişlemci kontrollü MIG-TAV, operatörün şerit testere genişliğine ve kalınlığına göre uygun kaynak programını seçebilmesini sağlar.


ST

Devam

Şerit Testere Kaynak Temizleme Makinası

ST şerit grubunun ayrılmaz bir makinasıdır. Kaynatılmış şerit testerelerin kaynak çapaklarının temizlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Kolay talaş ayarı sayesinde kaynak yüzeyi ve şerit testere yüzeyi hassas bir şekilde eşitlenir.

IND-3500

Devam

Şerit Testere Uç Serleştirme Makinası İndüksiyon Sistemi ile Uç Sertleştirme

IND - 3500 metal ve ağaç sanayisinde kullanılan şerit testerelerin indüksiyon sistemiyle kesici dişlerinin sertleştirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Şerit testerelerin uçları dahili indüksiyon sistemi ile sertleştirilmektedir. Mikroişlemci kontrollü IND-3500, bileme sonrası kullanılabildiği gibi top şerit testerelerin imalat amaçlı otomatik olarak uç sertleştirilmesini de yapar. (Opsiyonel)

SUK-92

Devam

Şerit Testere Stellite Uç Kaynak Makinası

SUK-92 şerit testerelerin kesici diş uçlarına stellite çubuğun kaynatılması için özel olarak tasarlanmıştır. Stellite uç, şerit testere dişine elektrik kaynağıyla kaynatılır. Kaynak için, miktarı şerit testerenin kalınlığına ve stellite çubuğun çapına göre değişen elektrik akımı gerekmektedir. Kaynatılmış stellite çubuk makinanın üzerine monte edilmiş kesme motoruyla manuel olarak kesilir.

SAT-200

DEVAM

Şerit Testere Tam Otomatik Döküm Tip Stellite Uç Kaynak Makinası

Kalıp içine stellite çubuk eritme sistemi. Makine dışarısından hassas ayar imkanı.Otomatik stellite çubuk sürme sistemi. Otomatik testere yuakrı-aşağı hareketi. Kapalı kabin yapısı ile maksimum düzeyde güvenlik

EM-CNC

DEVAM

CNC Şerit Testere Çift Yan Eşitleme Makinası

EM-CNC stellite uç kaynak yapılmış ya da ezme yoluyla şekil verilmiş şerit testere diş uçlarının iki yanının eşitlenmesi için ideal makinadır. EM-CNC kesilen malzemede kusursuz yüzey kalitesi elde edilebilmesi için şerit testere dişlerinin iki yanını aynı anda eşitler

PT-20

Devam

PT-20 Otomatik Ezme ve Toplama Makinası

1980'li yıllarda yarı-otomatik geliştirmiş olduğumuz ezme ve toplama makinasının yeni tam otomatik versiyonu. Kam kontrollü sistem ile şerit testerenin iç-yüzey ezme ve yan-toplama işlemleri gerçekleştirilmektedir. ABM Makine günümüz koşullarından ve gerekliliklerinden yola çıkarak ekonomik olan bu sistemi küçük-orta büyüklükteki işletmelerin hizmetine yeniden sunuyor.


STDM-I

Devam

Şerit Testere Düzeltme/Trifil Makinası

STDM-I şerit testerelere gerilim verme, levhanın doğrultulması, düzgünleştirilmesi, çarpıklığın giderilmesi ve bombe verilmesi için özellikle tasarlanmıştır.