OTOMAT-M

Devam

Yarı Otomatik TCT Uçlu Daire Testere Bileme Makinası

Otomat-M özellikle ağaç, sunta, PVC ve alüminyum kesiminde kullanılan sert elmas uçlu daire testerelerin (TCT) bilenmesi için özel olarak üretilmiştir. Hedef ise kullanılacak malzemelerin temiz ve hasarsız kesimini sağlamaktır.

OTOMAT-ECO

Devam

Hidrolik Otomatik TCT Uçlu Daire Testere Bileme Makinası

OTOMAT-ECO özellikle ağaç, sunta, PVC ve alüminyum kesiminde kullanılan sert elmas uçlu daire testerelerin (TCT) bilenmesi için özel olarak üretilmiştir. Hedef ise kullanılacak malzemelerin temiz ve hasarsız kesimini sağlamaktır.

OTOMAT-96

Devam

Hidrolik Otomatik TCT Uçlu Daire Testere Bileme Makinası

Daire Testere İç ve Sırt Bileme Makinası,Hidrolik Tahrikli, Mikroişlemci Kontrollü,Yüksek Yüzey Kalitesi İçin CNC-Lineer Kızak Sistemi

CNC-650

Devam

Otomatik TCT Uçlu Daire Testere Bileme Makinesi

CNC-650 Ø650mm'ye kadar elmas uçlu daire testerelerdeki tüm standart diş formlarının iç ve sırt bilemesini tek seferde yapabilen hızlı, CNC kontrollü otomatik daire testere bilemeCNC-810

Devam

Otomatik TCT Uçlu Daire Testere Bileme Makinası

CNC-Serisi Ø810mm’ye kadar elmas uçlu daire testerelerdeki tüm standart diş formlarının iç ve sırt bilemesini tek seferde yapabilen hızlı, CNC kontrollü otomatik daire testere bileme makinasıdır.


CNC-F810

DEVAM

CNC Daire Testere İç Bileme Makinası

CNC-F810 Ø810mm'ye kadar elmas uçlu daire testerelerdeki tüm standart diş formlarının iç bilemesini tek seferde yapabilen hızlı, CNC kontrollü otomatik daire testere bileme makinasıdır.

CNC-PRO 1300

Devam

CNC Çift Taşlı Daire Testere İç ve Sırt Bileme Makinası

CNC-PRO 1300 yüksek hızlı, bilgisayar kontrollü, tek merkezi gövdede tek sıkmayla Ø800mm 'e kadar iç ve sırt bileme yapabilen ustalık gerektirmeyen komple CNC bileme makinasıdır.CNC-DUO

Devam

CNC Daire Testere Yan Bileme Makinası

CNC, elmas uçlu daire testere üretimi için en ideal makinedir. CNC kontrol ünitesi ile bütün istenen geometrik ayarlar ekrandan gerçekleştirilir.
PREMIUM

Devam

5 Eksenli Çift Taşlı, Tek Çevrimde İç ve Sırt Bileme Makinası

5 eksen Servo Motor Kontrollü, Yağ Soğutmalı, PC Kontrollü, 15 inç Ekranlı, Her Türlü Testereyi Tek Çevrimde İç ve Sırt Bileme, Otomatik Ölçüm, Telafi ve Diş Tanıma.

PREMIUM-LOAD

Devam

8 Eksen Otomatik Yüklemeli Bileme Makinası

8 eksen Servo Motor Kontrollü, 3 Yükleme İstasyonu, Yağ Soğutmalı, PC Kontrollü, 15 inç Ekranlı, Otomatik Ölçüm, Telafi ve Diş Formu TanımaLOAD-5

Devam

16 Eksen Otomatik Yüklemeli Bileme Makinası

16 eksen Servo Motor Kontrollü, 5 Yükleme İstasyonu, Yağ Soğutmalı, PC Kontrollü, 15 inç Ekranlı, Otomatik Ölçüm, Telafi ve Diş Formu Tanıma

OTOSAD-98 ECO

DEVAM

Hidrolik Otomatik TCT Uçlu Daire Testere Sırt Düşürme Makinası

OTOSAD-98 düz, açılı ve kambur sırtlı testerelerde tek çevrimde otomatik sırt düşürme gerçekleştirir. OTOSAD-98, T.C.T. uçlu daire testere dişlerinin sırt yüksekliklerini almak için özel olarak üretilmiştir. Daire testerelerde tekrar tekrar yapılan bilemeden sonra elmas uç aşınır ve elmas uç ile testere diş sırtı arası küçülür. Minimum seviyeye geldiğinde testere kesme işlemini verimli yapamaz duruma gelir.

OTOSAD-98

Devam

Hidrolik Otomatik TCT Uçlu Daire Testere Sırt Düşürme Makinası

OTOSAD-98 düz, açılı ve kambur sırtlı testerelerde tek çevrimde otomatik sırt düşürme gerçekleştirir. OTOSAD-98, T.C.T. uçlu daire testere dişlerinin sırt yüksekliklerini almak için özel olarak üretilmiştir.

EDT-2M

Devam

TCT Uçlu Daire Testere Çift Yan Eşitleme Makinası

EDT-2M daire testerelerdeki elmas uçlara yan eşitleme yapmak için özel olarak üretilmiştir. Amaç, kesilecek malzeme için temiz ve hasarsız yüzey sağlamaktır

SEK

Devam

Daire Testere TCT Uç Kaynak Makinası

SEK makinası T.C.T. daire testereler için bir tamir makinası olarak tasarlanmıştır. Daire testerelerdeki kırık ve/veya eksik dişlerin tamir edilmesi için kullanılır.

BLM-10

Devam

Daire Testere Düzeltme Makinası

BLM-10 standart olarak 600mm'ye kadar daire testerelerinin düzeltilmesi ve kesimdeki sapmalarının önlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

PRESTIGE

DEVAM

6 Eksen HSS Daire Testere Bileme Makinası

Prestige yüksek ihtiyaçlara cevap verecek şekilde HSS daire testereler için tasarlanmıştır. İnsan emeğini minmuma indiren yeni jenerasyon makinalarımızda; kompakt merkezi gövdede HSS ve Cermet testere formlarında bileme yapabilen bileme makinasıdır.
PRESTIGE-LOAD

DEVAM

8 Eksen Otomatik Yüklemeli HSS Daire Testere Bileme Makinası

Prestige-Load yüksek ihtiyaçlara cevap verecek şekilde HSS daire testereler için tasarlanmıştır. İnsan emeğini minmuma indiren yeni jenerasyon makinalarımızda; ; robot yükleme sistemi ile kompakt merkezi gövdede HSS ve Cermet testere formlarında bileme yapabilen bileme makinasıdır.


PNK-AC

Devam

HSS-Daire Testere Bileme Makinası

PNK-AC özellikle metal kesiminde kullanılan HSS daire testerelerin bilenmesi için tasarlanmıştır. Amaç, kesilecek malzeme için temiz ve hasarsız yüzey elde etmektir.

PNK-600

DEVAM

CNC Daire Testere Bileme Makinası

PNK-600, metal kesmede kullanılan HSS, segmental ve CV daire testere bıçaklarının bilenmesi ve diş açılması için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrı kurulum ile pah kırma dahil tam otomatik ve eksiksiz bileme imkanı sağlar. PNK-600 metal daire testerelerin komple işlenmesi için ideal bir makinadır. En son teknolojisi ile en üst seviye bileme kalitesi sağlar.


PNK-AC-SP

DEVAM

HSS-Daire Testere Bileme Makinası

PNK-AC-SP özellikle metal kesiminde kullanılan HSS daire testerelerin bilenmesi için tasarlanmıştır. Amaç, kesilecek malzeme için temiz ve hasarsız yüzey elde etmektir. HSS daire testere bileme makinası PNK-AC-SP’de üç adet motor bulunmaktadır.
PNK-AC-CNC

Devam

CNC HSS-Daire Testere Bileme Makinası

PNK-AC-CNC, HSS daire testerelerde diş silme, diş açma, bileme ve pah kırma için komple tam otomatik işlem gerçekleştirir. PNK-AC-CNC metal daire testerelerin komple işlenmesi için ideal bir makinadır.