FILTRON

DEVAM

YAĞ FİLTRE MAKİNESİ

Filtron yağ filtreleme makinesi, dikey sirkülasyon pompası ile dakikada maksimum 100 litre yağın filitrelenmesini sağlar. Sistem, biri emme diğeri geriye pompalama olmak üzere 2 hortum ile çalışır. Bütün makinelerde bağımsız olarak kullanılır.

MICROTECH

DEVAM

ÖLÇME VE ANALİZ SİSTEMİ

Microtech yüksek kaliteli ölçüm ünitesi sayesinde kesici takımları detaylı şekilde analiz etmek için kullanılan bir sistemdir.Modüler tasarımı sayesinde çeşitli araçların analizi uygundur.Optik lens sayesinde her şeyi ölçebilme ve yapılan ölçümü kaydedip daha sonra analiz etme imkanı sağlar.


ULTRA-550

DEVAM

ULTRASONİK TEMİZLEME ÜNİTESİ

Ultra-550 ultrasonk temizleme ünitesi maksimum Ø550mm çapa kadar olan daire testerelerin temizlenmesi için üretilmiştir. Ayrıca yıkama sepetleri ile yıkanacak ürünlerin en verimli şekilde kazan içersine yerleştirilip temizlenmesini sağlar. Özel üretim rezistanslar uzun vadeli kullanım sağlar. Tekerlekli yapı sayesinde kolay transfer sağlar. Tahliye musluğu sayesinde tank içerisindeki sıvı kolayca boşaltılır.

ROBO-X

DEVAM

2 İSTASYONLU ROBO-X YÜKLEME ROBOTU

HONLAMA APARATI

DEVAM

HONLAMA APARATI

MIST-X

DEVAM

Hava Filtre Sistemi

Üretilmiş özel yağ filtresi sayesinde yağ parçacıklarının yakalanmasında ortalama %98'e kadar yüksek verimlilik sağlar.Filtrelendirilen havanın geri dönüşümü sağlanır.

VBM

DEVAM

VBM

VBM balans makinesi, parçalardaki balansın tespit edilip, giderilmesi için üretilmiştir.